» Dakar/Silk Way « » Loprais Drinks 69 « » Tatra Services « » Loprais FRT « » Loprais E-Shop « » drink4u «
18.09.2017 11:23
Na Dakar s Alešem Lopraisem - soutěž pro čtenáře ...
Soutěžte o zájezd na Rallye Dakar 2018 v hodnotě 150 tisíc korun! Na dvacet finalistů čeká atraktivní pobyt v Lopraisově bivaku ve vojenském prostoru Pánov a na celkového vítěze... více
22.08.2017 11:39
Rychlá zpověď Aleše Lopraise po Silk Way rallye
Chcete vědět, jaké to je pustit se s náklaďákem na trať jedné z nejtěžší rallye světa? Zatímco v minulosti stál Aleš Loprais i na stupni nejvyšším, letos jeho auto vyřadila z boje... více
18.07.2017 11:18
Devátá etapa: URUQI – HAMI
Po volném dni jsme vystartovali do etapy, která obsahovala asi 50 km dlouhé dunové pole. Duny mám rád, ale tentokrát jsem do nich vjel s pochybnostmi. více

TIPOVACÍ SOUTĚŽ INSTAFOREX LOPRAIS TEAMU

 

Tipovací soutěž byla ukončena 19.1.2014 ve 12:00. Děkujeme za hlasy a budete informování o výsledcích.

 

Cílem tipovací soutěže je co nejpřesněji uhádnout, jakou nejvyšší tepovou frekvenci bude mít navigátor Serge Bruynkens v poslední etapě letošní Rallye Dakar v eVito systému aktivního zdraví. Inspirací k této otázce se stal partnerský projekt společnosti eVito, která náš tým vybavila i na letošní expedici potřebnými měřícími přístroji. Měření tepu bude probíhat pomocí hrudního pásu a hodinek Garmin Fénix.

 

Pokud přístroje vydrží náročné podmínky v kabině královny, pak budeme schopni zjistit další zajímavé skutečnosti, například kolikrát pilot během etapy sešlápl spojku a jak tepe srdce posádce v kabině Královny 69. Zkušenosti z tohoto projektu mohou být užitečné, zajímavé a možná i překvapivé.

 

Soutěžní otázka tedy zní:
Jakou nejvyšší tepovou frekvenci naměří kopilot Serge Bruynkens v rámci poslední etapy závodu Rallye Dakar 2014 v eVito systému aktivního zdraví?"

 

Ceny:

1. cena „Dakarská jízda“ zážitkový balíček
Všechny informací o něm naleznete ZDE
2. cena eVito systém aktivního zdraví (1 rok) s krokoměrem a ANT+ USB adaptérem pro přenos dat do PC v hodnotě 4 950 Kč.
3. cena 1 mix karton energy drinks 69
Drinky si můžete prohlédnout ZDE a ochutnat, pokud zakoupíte na vybraných prodejních místech, našem e-shopu nebo nejlépe vyhrajete sadu v naší soutěži.

 

TIPUJTE a VYHRAJTE!

Své tipy zasílejte prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Prosíme o vyplnění kontaktních údajů, budeme rádi i za Vaše názory. Každý soutěžící může hlasovat pouze jednou. Odpovídat budete moci do neděle 19.1. 2014 12:00 hodin.

 

Pokud se nejpřesnější tip objeví v odpovědi více soutěžících, o konečném pořadí bude rozhodnuto losováním za účasti naší posádky po jejich návratu z Rallye. Ceny budou vítězům předány osobně Alešem Lopraisem na slavnostní After DAKAR Party, která se s největší pravděpodobností bude konat v sobotu 1.2.2014 v hotelu Troyer ve Frenštátu pod Radhoštěm.

 

Více o zajímavém projektu eVito se dozvíte na jejich webových stránkách: www.evito.cz. Prozkoumat a dozvědět se o nových možnostech, jak aktivně pečovat o své zdraví, určitě stojí za to!

 

 

 

Archiv
E-shop
E-shop
Aleš Loprais

CLARK OIL s.r.o. | Střelniční 1770 | 744 01 Frenštát p/R. | Czech Republic
Copyright © www.loprais.cz | 2013 All Rights Reserved
Design&Code: Tripon Media s.r.o. | www.tripon.cz

Karel Loprais