» Dakar/Silk Way « » Loprais Drinks 69 « » Tatra Services « » Loprais FRT « » Loprais E-Shop « » drink4u «
10.01.2018 13:46
Etapa 4 : San Juan de Marcona - San Juan de Marcona / A...
Tým trápila hned od startu 4. dakarské etapy technika vozu. V závěru poslední části RZ se v jednom trychtýři Queen převrátila na bok a Aleš byl s týmem nucen přenocovat přímo v... více
09.01.2018 15:22
Etapa 3: Pisco - San Juan de Marcona / Aleše zradila t...
Aleš Loprais dokončil třetí dakarskou etapu až na 17. pozici se ztrátou 1h:26min. Důvodem byly technické problémy v první části měřeného úseku, které ho při cestě potkaly. Přesto... více
08.01.2018 11:28
Etapa 2: Pisco - Pisco / Druhý flek
Aleš Loprais zahájil z první pozice a otevíral cestu konkurenci. Během navigačně náročné druhé etapy  z Pisca do Pisca se mu ale nevyhnuly drobné technické problémy. Ztráta času... více

TÝM

Soukromý Loprais Tatra Team vznikl po ukončení činnosti továrního Tatra Marathon Teamu v roce 1999. Baštou Loprais Tatra Teamu je Frenštát pod Radhoštěm. Tým se tradičně zaměřuje zejména na přípravu závodních speciálů TATRA určených pro náročné dálkové soutěže. Pod hlavičkou týmu Milana Lopraise startoval donedávna i šestinásobný vítěz Rallye Dakar Karel Loprais. Od sezóny 2007 převzal závodní štafetu Karlův synovec Aleš, který si hned při své dakarské premiéře za volantem dojel pro skvělé třetí místo v kategorii kamionů.