» Dakar/Silk Way « » Loprais Drinks 69 « » Tatra Services « » Loprais FRT « » Loprais E-Shop « » drink4u «
25.05.2017 09:09
Silk Way Mission 2017
Rusko, Kazachstán a Čína - nejtěžší rally event sezóny startuje již 7 července z Moskvy. Na start slavné soutěže se postaví Aleš Loprais pod křídly InstaForexu, který na hedvábné... více
15.01.2017 09:27
Dakar 2017 je minulostí...
  Zdravíme všechny fanoušky našeho týmu. Jsem rád, že jsme udrželi nervy na uzdě a v klidu dnešní etapu dojeli do konce. Sice emoce u některých týmů gradovaly i v té dnešní... více
14.01.2017 15:07
Co nás ještě potká?
  Dnešní den byl pro mne opravdu děsný. Ve včerejší etapě jsem asi málo pil, jsem dehydratovaný a chytil jsem asi úžeh. Od rána mi bylo dost blbě, chtělo se mi zvracet a celý... více

TÝM

Soukromý Loprais Tatra Team vznikl po ukončení činnosti továrního Tatra Marathon Teamu v roce 1999. Baštou Loprais Tatra Teamu je Frenštát pod Radhoštěm. Tým se tradičně zaměřuje zejména na přípravu závodních speciálů TATRA určených pro náročné dálkové soutěže. Pod hlavičkou týmu Milana Lopraise startoval donedávna i šestinásobný vítěz Rallye Dakar Karel Loprais. Od sezóny 2007 převzal závodní štafetu Karlův synovec Aleš, který si hned při své dakarské premiéře za volantem dojel pro skvělé třetí místo v kategorii kamionů.